Letni kurs gry na UKULELE 2020 06Ten kurs przygotowany jest specjalnie pod Wasze potrzeby, zapraszam więc dzieci w wieku od 5 lat (młodsze mogą próbować, ale wtedy bardzo potrzebne wsparcie rodzica) oraz dorosłych (uwierzcie mi, początki są takie same dla wszystkich).
Jeśli już trochę gracie na instrumencie- znacie 5-6 akordów, zmieniacie je sprawnie i akompaniujecie do wybranych piosenek, to nie jest kurs dla Was – wybierzcie wtedy zajęcia wtorkowe.

Opłata jest bezzwrotna. Niewykorzystane wejścia przepadają, ew jeśli wyjeżdżacie w tym czasie, ustalimy kiedy odrobicie zajęcia z grupą wtorkową. Jeśli wahacie się czy wziąć udział w całości- możecie wykupić jedną lekcję indywidualną przez zakupem kursu, ew potem dopłacić pozostałą kwotę. Jeśli chcecie dołączyć dopiero od sierpnia- 2 lekcje grupowe lipcowe możecie zamienić na 1 lekcję indywidualną, dłuższą.
Cena kursu to 360zł, ale dla najszybszych 🙂 320zł 🙂 – opłacone do 16.06.2020

Każda osoba korzystająca z lekcji musi mieć opłacony własny kurs.
Nie przewiduję zmiany uczestnika w trakcie trwania kursu- nie da się zrealizować połowy kursu z jednym dzieckiem, a drugiej połowy z drugim.

Lekcje online organizuję na platformie Zoom.
Zajęcia nie są schematem, tylko podążaniem za uczestnikiem- wymagam połączenia z dźwiękiem i obrazem- muszę widzieć uczestników, ich instrumenty i słyszeć w ustalonych momentach.
Zapisy, płatności przez aplikację Fitssey.

Zajęcia indywidualne służą poznaniu możliwości muzycznych, ruchowych, doszlifowaniu podstawowych umiejętności oraz ustaleniu potrzeb na zajęcia grupowe.
Zawsze można w trakcie kursu dokupić dodatkowe lekcje indywidualne, jeśli będziecie potrzebować takiego wsparcia.
Zajęcia grupowe: 40 minut, potem od razu kolejne- jeśli macie więcej uczestników w rodzinie, a tylko 1 instrument- każdy po kolei ma swoje zajęcia grupowe.
Jeśli macie 3 osoby i każdy ma swoje ukulele, to każdy opłaca swój kurs i możecie korzystać w tym samym czasie z 1-3 urządzeń (jak Wam wygodniej), ale muszę każdego widzieć, żeby dostosować program.

TU MOŻNA PRZEJŚĆ DO ZAPISÓW- OTWIERAM SYSTEM 12.06.2020 O 10:00


Jeśli macie pytania, piszcie smsy, dzwońcie:
*jeśli potrzebujecie pomocy w zapisach, wyborze godzin, podpowiedzi co wybrać lub coś nie działa, szukacie innej godziny/dnia na zajęcia indywidualne- dajcie znać 😉
504-329-433 (odpiszę, oddzwonię)
Sylwia AdamczukDodaj komentarz