O NAS

O nas- bo to MY tworzymy Klub Muzycznej Karuzeli, choć na co dzień spotkacie mnie- Sylwię Adamczuk 😉

Muzyczna Karuzela to forma pozaszkolnej edukacji artystycznej.

Misją Muzycznej Karuzeli jest wychowanie przez sztukę, wzmacnianie talentów, stwarzanie pozytywnego środowiska pełnego dobrej muzyki.

W ofercie znajdziecie Państwo formy dla niemowląt i małych dzieci, rodzin, grup przedszkolnych i szkolnych oraz nauczycieli- szkolenia, warsztaty, koncerty, spektakle muzyczne, zajęcia umuzykalniające, gordonowskie, wokalne, instrumentalne, ogólnorozwojowe, adaptacyjne, Sensoplastyki®…

Metody, wykorzystywane podczas zajęć: oparta na Teorii Uczenia Się Muzyki Edwina Eliasa Gordona, Carla Orffa, aktywnego słuchania muzyki klasycznej Batii Strauss, a nawet metoda harcerska.

Zajęcia w odbywają się przede wszystkim w Klubie Muzycznej Karuzeli, zaprzyjaźnionych Klubach, a także w żłobkach, przedszkolach, szkołach, domach kultury, klubach edukacji muzycznej, szkołach językowych, poradniach psychologicznych, fundacjach 🙂

Zapraszam do wspólnego muzykowania!

Coś o Sylwii?

Zajęcia z dziećmi prowadzę od wielu lat (od 18 lat śpiew, w tym od 10 lat gordonowskie!) w wielu grupach wiekowych. Jako pierwsza z trzech osób w Polsce otrzymałam certyfikat Polskiego Towarzystwa E.E.Gordona! W ciągu każdego tygodnia uczę muzyki ponad 300 dzieci w różnym wieku. W „wolnych chwilach” szkolę nauczycieli z zakresu umuzykalniania w wychowaniu przedszkolnym i nauczaniu początkowym.

Sylwia Adamczuk