ZAPISY

Na zajęcia zapraszamy tylko zapisanych uczestników. Załóż konto dla dziecka, zarezerwuj wybrane zajęcia, opłać karnet online lub na miejscu.
(Na dole strony instrukcja logowania)

GRAFIK NA TEN TYDZIEŃ – PROSZĘ WYBRAĆ DATĘ, KIEDY CHCECIE PRZYJŚĆ NA PIERWSZE ZAJĘCIA

PODPOWIEDZI JAK KORZYSTAĆ Z ZAPISYWARKI FITSSEY:

 1. Wybierz działania w okienku powyżej lub wejdź na stronę Fitssey (tu link)
 2. ZAPISZ SIĘ (UCZESTNIKA-DZIECKO) oznacza utworzenie konta dla UCZESTNIKA. Każde dziecko potrzebuje oddzielnego konta (możesz wykorzystać aliasy swojego adresu mailowego).
 3. ZALOGUJ SIĘ.
 4. W ustawieniach konta najlepiej zaznaczyć zgodę na newsletter (m.in. zgoda na smsa o np odwołanych zajęciach).
 5. WYBIERZ DATĘ ORAZ GRUPĘ w grafiku. Zapisy zamykamy najczęściej godzinę przed zajęciami, ale niektóre grupy nawet dzień wcześniej- pamiętaj, by zapisać się odpowiednio wcześniej.
 6. ZAPISZ SIĘ NA WYBRANE ZAJĘCIA oraz wybierz rodzaj karnetu i sposób płatności. Karnet dotyczy konkretnej grupy, jeśli dziecko uczęszcza na zajęcia kilku grup, potrzebuje oddzielnych karnetów. Każde dziecko potrzebuje swojego konta i swojego karnetu.
 7. Płatność online poprzez system PayPal- nie trzeba mieć tam konta by zapłacić jednorazowo, natomiast jeśli chcesz zapłacić kartą/gotówką na miejscu– wybierz na razie sposób płatności „gotówka”).
  (Przy płatności gotówką proszę o odliczoną kwotę- działalność ma charakter mobilny i nie prowadzimy kasy, nie mamy jak wydać reszty).
 8. Zarezerwowałeś/aś miejsce na pierwsze zajęcia w karnecie- teraz możesz zarezerwować kolejne 3 daty – tzw. wejścia z karnetu. Pamiętaj, że karnet ma określoną z góry datę ważności i możesz rezerwować tylko 1 wejście w tygodniu z danego karnetu.
 9. REZERWUJ– brak miejsc, ale można dopisać się na listę rezerwową – jeśli zwolni się miejsce na jednorazowe wejście, otrzymają Państwo w aplikacji powiadomienie.
 10. Możesz anulować rezerwację– kliknij „PROFIL/MOJE GRUPY” i wybierz grupę, którą chcesz anulować. Anulowanie rezerwacji minimum 24 godziny przed zajęciami „zwraca” wejście do ponownego wykorzystania (w ramach terminu ważności).

WCHODZĘ DO ZAPISÓW

W razie pytań lub problemów z aplikacją/rejestracją/ kontem/ karnetem/ grafikiem- proszę o wiadomość: zapisy@muzycznakaruzela.pl