ZAPISY

ABY ZAPISAĆ UCZESTNIKA NA ZAJĘCIA:

 1. Wejdź na stronę aplikacji Fitssey (tu link)
 2. ZAŁÓŻ KONTO dla dziecka (wpisz imię i nazwisko DZIECKA oraz swój adres mailowy, potwierdź rejestrację). Każde dziecko potrzebuje oddzielnego konta (możesz wykorzystać aliasy swojego adresu mailowego).
 3. ZALOGUJ SIĘ do Fitssey.
 4. W ustawieniach konta proszę zaznaczyć zgodę na newsletter (jest to zgoda na smsa o np odwołanych zajęciach).
 5. WYBIERZ GRUPĘ w grafiku – zaznacz najpierw konkretny tydzień, w którym chcesz zacząć pierwsze zajęcia.
 6. REZERWUJ – wybierz konkretny dzień i godzinę.
 7. Wybierz rodzaj karnetu i sposób płatności (jeśli chcesz zapłacić od razu przelewem– strona przeniesie Cię do systemu PayPal- nie trzeba mieć tam konta by zapłacić jednorazowo, natomiast jeśli chcesz zapłacić kartą/gotówką na miejscu– wybierz na razie sposób „płatności gotówką”).
 8. Zarezerwowałeś/aś miejsce na pierwsze zajęcia w karnecie- teraz możesz zarezerwować kolejne 3 daty – tzw. wejścia z karnetu. Pamiętaj, że karnet ma określoną z góry datę ważności.
 9. Brak możliwości zapisu oznacza:
  – brak miejsc tej w grupie
  – jeszcze nie otwartą rejestrację lub już zamkniętą jeśli jest tuż przed zajęciami
  – mają już Państwo zarezerwowane te zajęcia
  W aplikacji można dopisać się na listę rezerwową – jeśli zwolni się miejsce na jednorazowe wejście, otrzymają Państwo w aplikacji powiadomienie. Można ewentualnie pisać smsa z pytaniem na nr 504329433 lub też próbować szczęścia i zadzwonić między zajęciami 😉
 10. Możesz anulować rezerwację– kliknij „MOJE GRUPY” i wybierz grupę, którą chcesz anulować. Anulowanie rezerwacji minimum 24 godziny przed zajęciami „zwraca” wejście do ponownego wykorzystania (w ramach terminu ważności).
 11. „MOJE KARNETY”- tu widzisz niezarezerwowane jeszcze wejścia w karnetach (jeśli już masz zarezerwowane wszystkie spotkania z karnetu, karnet nie będzie widoczny)
 12. „MOJE ZAKUPY” – tu widzisz historię opłaconych, zarezerwowanych karnetów.
 13. Płatności:  płatność online w aplikacji Fitssey przez PayPal (nie trzeba mieć konta); na miejscu kartą (przed zajęciami); na miejscu gotówką (odliczoną kwotę- działalność ma charakter mobilny i nie prowadzimy kasy, nie mamy jak wydać reszty).

WCHODZĘ DO ZAPISÓW

W razie pytań lub problemów z aplikacją/rejestracją/ kontem/ karnetem/ grafikiem- proszę o wiadomość: zapisy@muzycznakaruzela.pl

——————————————————————————————————————

AWARYJNY FORMULARZ:

wysyła automatycznego maila, którego odczytam w wolnym dniu, dlatego jest to tylko awaryjna droga zapisów dla osób, które potrzebują pomocy z systemem FItssey, trzeba poczekać na odpowiedź.

Proszę o informację czy są wolne miejsca w grupie

IMIĘ i NAZWISKO uczestnika

WIEK uczestnika

adres E-MAIL, na który mamy założyć konto w Fitssey oraz potwierdzić rezerwację

numer TELEFONU kontaktowego