ZAPISY

Na zajęcia zapraszamy tylko zapisanych uczestników. Załóż konto dla dziecka, zarezerwuj wybrane zajęcia, opłać karnet online lub na miejscu.

PODPOWIEDZI JAK KORZYSTAĆ Z ZAPISYWARKI FITSSEY:

 1. Wybierz działania w okienku powyżej lub wejdź na stronę Fitssey (tu link)
 2. ZAPISZ SIĘ oznacza utworzenie konta dla UCZESTNIKA. Każde dziecko potrzebuje oddzielnego konta (możesz wykorzystać aliasy swojego adresu mailowego).
 3. ZALOGUJ SIĘ.
 4. W ustawieniach konta najlepiej zaznaczyć zgodę na newsletter (m.in. zgoda na smsa o np odwołanych zajęciach).
 5. WYBIERZ DATĘ ORAZ GRUPĘ w grafiku. Zapisy zamykamy najczęściej godzinę przed zajęciami, ale niektóre grupy nawet dzień wcześniej- pamiętaj, by zapisać się odpowiednio wcześniej.
 6. ZAPISZ SIĘ oraz wybierz rodzaj karnetu i sposób płatności. Karnet dotyczy konkretnej grupy, jeśli dziecko uczęszcza na zajęcia kilku grup, potrzebuje oddzielnych karnetów. Każde dziecko potrzebuje swojego konta i swojego karnetu.
 7. Płatność online poprzez system PayPal- nie trzeba mieć tam konta by zapłacić jednorazowo, natomiast jeśli chcesz zapłacić kartą/gotówką na miejscu– wybierz na razie sposób płatności „gotówka”).
  (Przy płatności gotówką proszę o odliczoną kwotę- działalność ma charakter mobilny i nie prowadzimy kasy, nie mamy jak wydać reszty).
 8. Zarezerwowałeś/aś miejsce na pierwsze zajęcia w karnecie- teraz możesz zarezerwować kolejne 3 daty – tzw. wejścia z karnetu. Pamiętaj, że karnet ma określoną z góry datę ważności i możesz rezerwować tylko 1 wejście w tygodniu z danego karnetu.
 9. REZERWUJ– brak miejsc, ale można dopisać się na listę rezerwową – jeśli zwolni się miejsce na jednorazowe wejście, otrzymają Państwo w aplikacji powiadomienie.
 10. Możesz anulować rezerwację– kliknij „PROFIL/MOJE GRUPY” i wybierz grupę, którą chcesz anulować. Anulowanie rezerwacji minimum 24 godziny przed zajęciami „zwraca” wejście do ponownego wykorzystania (w ramach terminu ważności).

WCHODZĘ DO ZAPISÓW

W razie pytań lub problemów z aplikacją/rejestracją/ kontem/ karnetem/ grafikiem- proszę o wiadomość: zapisy@muzycznakaruzela.pl