GRAFIK | ZAPISY | OPŁATY

PONIŻSZY GRAFIK ZAJĘĆ JEST ZAWSZE AKTUALNY (ewentualne zmiany wprowadzamy od razu i informujemy automatycznie smsowo zapisanych uczestników, a jeśli chcesz przyjść „na spontanie”- upewnij się przed zajęciami czy dana grupa odbędzie się wybranego dnia)
Załóż konto/zaloguj się => Zaznacz zajęcia/datę => Wybierz opłatę/karnet
Chcesz zapłacić gotówką? Masz pytania? Pisz sms 504329433 😉

Ceny i zasady karnetów są widoczne w aplikacji i na dole tej strony.
*Gordonki– cena za 1 zajęcia na próbę/na spontanie 65zł, karnet na 4 tygodnie 210-240zł (chorowanko można odrobić z inną grupą, a nieobecność zgłosić godzinę przed zajeciami).

Turnusy są 5-cio dniowe dla dzieci w wieku szkolnym. Można zaprosić koleżanki i kolegów, którzy jeszcze nie muzykowali, a chcieliby z nami spędzić jeden tydzień wakacji. Każdego dnia staramy się zebrać w Klubie najpóźniej do godziny 10tej, o której zaczynamy część warsztatową, zakończoną wspólnym obiadkiem.
W godzinach 8:30-10 oraz 14-18:30 są zajęcia artystyczno- świetlicowe, planszówki, muzykowanie, malowanie i inne wygłupki. Można więc podrzucić dziecko w drodze do pracy i mieć pewność, że to będzie dobry dzień! Na noc i kolację wracamy do domku.
Poza muzyką w Klubie rozmawiamy o pozytywnej komunikacji, jak dbać o swój dobrostan psychiczny i jak dobrze dogadać się ze światem- metodą harcerską (pozytywność, świadomość celów, wzajemność oddziaływań, indywidualność, dobrowolność, pośredniość, naturalność). Jeśli tylko pogoda nam na to pozwoli- część zajęć będzie odbywać się na dworze 🙂
cena 890zł obowiązuje przy zapisach i wpłacie przedpłaty 300zł do końca maj,
potem cena wzrasta do pełnej czyli 1190zł