ZAPISY

Szanowni Państwo, w niektórych grupach pojawią się wolne miejsca w lutym i marcu (planowane przeprowadzki/ żłobki).
Wolne miejsca będą widoczne  w systemie na 6 dni przed zajęciami.

JAK ZAPISAĆ UCZESTNIKA NA ZAJĘCIA:

1. W nazwie konta wpisujemy imię i nazwisko DZIECKA (jeśli zapisujemy więcej niż 1 dziecko: imię + imię + imię i nazwisko dzieci lub możemy zrobić oddzielne konta dla każdego z dzieci, ale adres mailowy nie może się powtarzać).
2. Zaznaczamy zgodę na „newsletter”, czyli informacje smsowe o odwołanych zajęciach (zalecane).
3. W grafiku dokonujemy rezerwacji miejsca w wybranej grupie- miejsce na najbliższe zajęcia. Rezerwacja miejsc „otwiera się” tydzień przed zajęciami, jeśli są wolne miejsca w grupie. Nie ma możliwości rezerwacji miejsca na zapas, np. za dwa tygodnie czy miesiąc.
4. Uczestnicy, którzy mają opłacone karnety, mają rezerwację stałą, nie trzeba wtedy zaznaczać kolejnych rezerwacji ani planowanych płatności.
5. Brak możliwości zapisu może oznaczać brak miejsc w grupie lub nadal nie otwartą rejestrację  (lub że są Państwo już zapisani, wtedy wyświetli się w zakładce moje grupy)można dopisać się na listę rezerwową w aplikacji- jeśli zwolni się miejsce na jednorazowe wejście (a czasem nawet na karnet), otrzymają Państwo w aplikacji powiadomienie.
Wolne miejsca na stałe w grupach pojawiają się, gdy któryś z uczestników nie przedłuża karnetu po upływie jego ważności.  Wolne miejsca na jednorazowe bilety są widoczne w systemie gdy rodzice zaznaczą planowaną nieobecność- w takim przypadku nie sprzedajemy na to miejsce karnetu.
6. Płatności dokonujemy na miejscu kartą lub gotówką (jeśli gotówką- proszę przygotować odliczoną kwotę- działalność ma charakter mobilny i nie prowadzimy kasy, nie mamy jak wydać reszty).

WCHODZĘ DO ZAPISÓW

W razie pytań lub problemów z aplikacją/rejestracją/ kontem/ karnetem/ grafikiem- proszę o wiadomość: zapisy@muzycznakaruzela.pl