*WW Warsztaty Wokalne dla dorosłych

Propozycja dla dorosłych- w tym szczególnie rodziców, nauczycieli (wczesnoszkolnych, przedszkolnych, świetlic), którzy chcą wspólnie pośpiewać i wyrobić dobre nawyki głosowe oraz pracować nad słuchem muzycznym. Śpiewamy w skalach, różnych rytmach, rozmawiamy o celach ćwiczeń.
Luz, swoboda i dużo dystansu.
Zakładam że będziemy korzystać z treningów gordonowskich– są to krótkie serie umuzykalniające z audiacji właściwej (słuchamy, poruszamy się, wspólnie śpiewamy, ćwiczymy motywy tonalne i rytmiczne odpowiednie do indywidualnych możliwości). Na pewno nie zabraknie przeróżnych ćwiczeń oddechowych (trochę się poruszamy, warto mieć wygodny strój), dykcyjnych (paszcza i język na gimnastykę również) i emisyjnych (od mruczków do naturalnej emisji). Mam wielką nadzieję namówić Was na jakiś finał warsztatów w postaci np koncertu dla dzieci- taki na luzie, w skalach i zanurzeniu w dźwięku, bez solówek i długich tekstów, chociaż kto Was tam wie…

  • zajęcia trwają 60 minut (w tym ćwiczenia oddechowe, trening gordonowski, śpiew w wybranych tonalnosciach i rytmach, nauka improwizacji) (zakładam że możemy wydłużać nasze spotkania do 90 minut jeśli będzie siła w narodzie)
  • celem zajęć jest rozwijanie własnych umiejętności wokalnych, nauka improwizacji oraz dobra zabawa 😉
  • uczestnicy przychodzą na zajęcia z wodą do picia i w wygodnym stroju
  • zajęcia prowadzi Sylwia Adamczuk

Do Klubu wchodzą tylko zdrowe osoby

GRAFIK      OPŁATY      ZAPISY      DOJAZD