ZAPISY NA WRZESIEŃ 2024

Drodzy Rodzice!

Bardzo cieszę się, że tak dużo dzieci marzy o rozpoczęciu nauki gry na instrumencie w nowym roku. Czy to pianino, gitara czy ukulele, nadal wszystkie umiejętności budujemy na audiacji- myśleniu muzyką, którą opiera się o śpiew i ruch, dlatego (by ułatwić Państwu dojazy) staram się ustawić w grafiku tuż obok siebie zajęcia umuzykalniające np warsztaty wokalne i instrument.
Naukę gry na pianinie rozpoczynamy tylko i wyłącznie w minigrupach i są to drugie zajęcia obok umuzykalniania. Nie ma grup pianinowych bez śpiewu. Ukulele i ew gitarę możemy realizować w minigrupach lub normalnych grupach.
W planie wstępnym są również dodatkowe, nowe zajęcia (ruch kreatywny, który częściowo będzie też w każdym programie umuzykalniania; dykcja-logopedyczny ogólny rozwój; zajęcia dla dorosłych, w tym weekendowy KLUB MAM).

UWAGA DUŻA ZMIANA:
zamiast samodzielnych zapisów przez fitssey, wracam do rekrutacji w kontakcie ze mną, tak by każde dziecko na pewno było w grupie odpowiedniej do etapu audiacji. Wiek muzyczny (doświadczenie i czas umuzykalniania) jest ważniejszy niż wiek metrykalny, dopuszczam rozszerzenie wiekowe, ale tylko po konsultacji ze mną. Dodatkowo usprawniamy fitssey, więc będę osobiście podpinać wszystkie Państwa karnety roczne i semestralne, tak by pierwsza płatność była dopiero na początku września (nawet jeśli zapisujecie się już dzisiaj).

ETAP 1

– zbieram wstępne deklaracje moich dotychczasowych uczniów- najpóźniej do końca lipca (czy planują kontynuować umuzykalnianie, czy dodajemy instrument, ew. który) ===>>>ANKIETA (kliknij lub na dole strony)

– w lipcu można umawiać się na popołudniowe lekcje indywidualne, również na konsultacje dotyczące wyboru instrumentu- umawiamy się smsowo 504329433

– tworzę nowe grupy i ustalam grafik razem z Państwem (na pewno będą drobne zmiany w grafiku, choć staram się zachować Państwa układ tygodnia i zmieniać program grup, zamiast przesuwać dzieci w inne dni tygodnia, jeśli tylko się da- tzn że program rośnie z dziećmi w danym dniu)

ETAP 2

– gotowy grafik z wpisanymi już Waszymi dziećmi i zaklepanymi dla nich miejscami, wstawiam w sierpniu na stronę i otwieram rekrutację dla nowych uczniów