*WW Warsztaty Wokalne dla dorosłych

WARSZTATY WOKALNE DLA DOROSŁYCH

Propozycja jest dla dorosłych- rodziców, nauczycieli (wczesnoszkolnych, przedszkolnych, świetlic), którzy chcą wspólnie pośpiewać i wyrobić dobre nawyki głosowe oraz pracować nad słuchem muzycznym. Śpiewamy w skalach, różnych rytmach, rozmawiamy o celach ćwiczeń.
Luz, swoboda i dużo dystansu.
Zakładam że będziemy korzystać z treningów gordonowskich– są to krótkie serie umuzykalniające z audiacji właściwej (słuchamy, poruszamy się, wspólnie śpiewamy, ćwiczymy motywy tonalne i rytmiczne odpowiednie do indywidualnych możliwości). Na pewno nie zabraknie przeróżnych ćwiczeń oddechowych (trochę się poruszamy, warto mieć wygodny strój), dykcyjnych (paszcza i język na gimnastykę również) i emisyjnych (od mruczków do naturalnej emisji). Mam wielką nadzieję namówić Was na jakiś finał warsztatów w postaci np koncertu dla dzieci- taki na luzie, w skalach i zanurzeniu w dźwięku, bez solówek i długich tekstów, chociaż kto Was tam wie…

Spotkania grupy w piątki CO TYDZIEŃ,
termin pierwszych zajęć: 04-10-2019  20:00

Miejsce: Dom Kultury Rakowiec ul. Wiślicka 8, Warszawa , sala na pierwszym piętrze
W budynku na parterze dostępna jest szatnia, sala warsztatowa jest z dywanem- prosimy o zdjęcie obuwia. W sali mamy niskie ławeczki do siedzenia lub dywan.
Opłaty tak jak za inne zajęcia (45zł jednorazowo lub 140zł w karnecie za 4 spotkania) opłaty można dokonać gotówką (warunek to przygotowana kwota), kartą (mamy terminal na miejscu)

  • zajęcia trwają 60 minut (chociaż zakładam że będziemy wydłużać do 90 minut)
  • uczestnicy przychodzą na zajęcia z wodą do picia i w wygodnym stroju

Zajęcia prowadzi Sylwia Adamczuk nauczycielka, instruktorka umuzykalniania wg Teorii Uczenia Się Muzyki E.E.Gordona z licznymi dodatkowymi szkoleniami, zapalona harcerka.